Game Set & Relax

Grand Camp to miejsce, które powstało właśnie dla Was. Jako trenerzy od zawsze marzyliśmy o tym, by rozpocząć przygodę z wyjazdami tenisowymi, ale pod jednym warunkiem. Tworząc naszą własną, tenisową przestrzeń chcieliśmy uniknąć podążania utartymi schematami. Grand Camp to nowa jakość na polskim rynku, w której największą wartością jest rozwój umiejętności gry w tenisa, ale nie tylko. To składowa takich elementów jak unikatowe destynacje, wyjątkowe hotele w najróżniejszych zakątkach świata, kameralna grupa uczestników i jakość, którą gwarantują najlepsi licencjonowani trenerzy.

Razem z Grand Camp zabierzemy Was do najpiękniejszych miejsc Europy i nie tylko. Ruszymy w kierunku Azji i Ameryki Południowej. Będziemy eksplorować, poznawać, doświadczać i przede wszystkim zwiększać umiejętności gry w tenisa.

Poznaj nas, nasze wartości i nasz świat, w którym tenis ziemny odgrywa główną rolę. Skupiamy się na nim i na tym, co daje nam wszystkim największą radość. Wierzymy, że wyważone połączenie godzin spędzonych na korcie z odpowiadającą im ilością godzin spędzonych na relaksie, tworzą niezrównany duet.

Nasze wartości

Profesjonalizm

wierzymy w to, że tylko w pełni profesjonalna i doświadczona kadra gwarantuje najlepsze możliwe efekty. Podczas tenisowych wakacji zapewniamy naszym uczestnikom licencjonowanych trenerów i najwyższy poziom szkoleń

Kreatywność

unikamy szablonów. Chcemy podążać własnymi ścieżkami i kreować taki tenisowy świat, w której jest miejsce dla każdego miłośnika kortów

Otwartość

chcemy nieustannie doświadczać i eksplorować. Każdego dnia coraz więcej i coraz bardziej, a Was zapraszamy do wspólnej podróży, w której tego odkrywania nigdy nie zabraknie

Pasja

naszym wspólnym mianownikiem jest tenis. Wierzymy w to, że łączy nas wszystkich prawdziwa pasja do gry i chęć rozwijania swoich umiejętności

Jedź z nami!

Kreta, Grecja

21.08 - 28.08

Pod koniec sierpnia wyruszymy do słonecznej Grecji. Na miłośników tenisowych podróży czeka 5* gwiazdkowy kurort położony tuż nad brzegiem Morza Śródziemnego i malownicza zatoka Mirabello ulokowana pośród piaszczystych plaż Krety. Tegoroczne wakacje żegnamy w towarzystwie oliwek, greckiej fety, niezwykłych widoków i długich godzin spędzonych na kortach.

ZOBACZ OFERTĘ

Mazury, Polska

17.09 - 19.09

Weekend w samym sercu legendarnych Lasów Taborskich. Dwudniowy wyjazd na Mazury to okazja do treningu w wyjątkowych okolicznościach przyrody. Zielone tereny nad Jeziorem Szeląg Mały to malownicza alternatywa na weekend za miastem, w którym poza odpoczynkiem jest czas i miejsce na długie rozgrywki na kortach.

ZOBACZ OFERTĘ

Karyntia, Austria

05.09 - 11.09

Malowniczą Karyntię na południu Austrii wyróżnia śródziemnomorski klimat, który szczególnie doceniają rodowici mieszkańcy, obierając ją jako swój wakacyjny kierunek. Podczas wrześniowego wyjazdu tenisowe uderzenia będziemy szlifować w sielskim krajobrazie - na kortach z widokiem na pobliskie góry i jeziora.

ZOBACZ OFERTĘ

MASZ PYTANIA?

Zadzwoń: +48 12 252 09 55

Pon - Pt: 10:00 - 16:00

Napisz: kontakt@comfortclub.pl

Na wszelkie wiadomości odpowiadamy w ciągu 24h w dni robocze.