Game Set & Relax

Grand Camp to miejsce, które powstało właśnie dla Was. Jako trenerzy od zawsze marzyliśmy o tym, by rozpocząć przygodę z wyjazdami tenisowymi, ale pod jednym warunkiem. Tworząc naszą własną, tenisową przestrzeń chcieliśmy uniknąć podążania utartymi schematami. Grand Camp to nowa jakość na polskim rynku, w której największą wartością jest rozwój umiejętności gry w tenisa, ale nie tylko. To składowa takich elementów jak unikatowe destynacje, wyjątkowe hotele w najróżniejszych zakątkach świata, kameralna grupa uczestników i jakość, którą gwarantują najlepsi licencjonowani trenerzy.

Razem z Grand Camp zabierzemy Was do najpiękniejszych miejsc Europy i nie tylko. Ruszymy w kierunku Azji i Ameryki Południowej. Będziemy eksplorować, poznawać, doświadczać i przede wszystkim zwiększać umiejętności gry w tenisa.

Poznaj nas, nasze wartości i nasz świat, w którym tenis ziemny odgrywa główną rolę. Skupiamy się na nim i na tym, co daje nam wszystkim największą radość. Wierzymy, że wyważone połączenie godzin spędzonych na korcie z odpowiadającą im ilością godzin spędzonych na relaksie, tworzą niezrównany duet.

Nasze wartości

Profesjonalizm

wierzymy w to, że tylko w pełni profesjonalna i doświadczona kadra gwarantuje najlepsze możliwe efekty. Podczas tenisowych wakacji zapewniamy naszym uczestnikom licencjonowanych trenerów i najwyższy poziom szkoleń

Kreatywność

unikamy szablonów. Chcemy podążać własnymi ścieżkami i kreować taki tenisowy świat, w której jest miejsce dla każdego miłośnika kortów

Otwartość

chcemy nieustannie doświadczać i eksplorować. Każdego dnia coraz więcej i coraz bardziej, a Was zapraszamy do wspólnej podróży, w której tego odkrywania nigdy nie zabraknie

Pasja

naszym wspólnym mianownikiem jest tenis. Wierzymy w to, że łączy nas wszystkich prawdziwa pasja do gry i chęć rozwijania swoich umiejętności

Jedź z nami!

Kołobrzeg, Polska

20.08 - 26.08

Sierpniowy wyjazd nad polskie morze do uzdrowiskowej dzielnicy w Kołobrzegu. SPA, jacuzzi, garden bar, Aquarius Club & Lounge i przede wszystkim korty tenisowe to oferta pięciogwiazdkowego Hotelu Aquarius.

3115 zł

ZOBACZ OFERTĘ

Półwysep Verudela, Chorwacja

01.05 - 08.05

Rozgrywaj tenisowe mecze w gronie najbliższych. Zaplanuj rodzinną majówkę w wyjątkowych okolicznościach natury. Zaczynaj każdy dzień w niezwykłych apartamentach z widokiem na chorwacki Półwysep Verudela.

2109 zł

ZOBACZ OFERTĘ

Riwiera Adriatycka, Włochy

26.06 - 03.07

O jakość swoich tenisowych uderzeń zadbaj w zbudowanym w latach 20’tych XX wieku resorcie MarePineta. Luksusowy obiekt położony w środku lasu sosnowego znajduje się tuż nad brzegiem Morza Adriatyckiego.

6179 zł

ZOBACZ OFERTĘ

MASZ PYTANIA?

Zadzwoń: +48 12 252 09 55

Pon - Pt: 10:00 - 16:00

Napisz: kontakt@comfortclub.pl

Na wszelkie wiadomości odpowiadamy w ciągu 24h w dni robocze.